BARLIFE AKADEMIE

Tvorba webu pro kurzy zážitkového barmanství
pořádané Barlife Akademií

Barlife tvoří lidé s opravdovou vášní pro svoji práci. Je úžasné sledovat, jak se jejich život a práce prolínají. Žijí tím, co dělají, a dělají to, čím žijí. První číslo jejich magazínu Barlife vyšlo v roce 2004, byl to vůbec první business to business titul se zaměřením na nápoje. Od té doby připojili řadu dalších aktivit jako organizaci prestižní soutěže Czech Bar Awards, vzdělávací akci pro profesionály Prague Bar Show, oslavu karibského rumu Rumfest a zážitkové barmanské kurzy v Barlife Akademii.

Zažít atmosféru na druhé straně baru

Barlife Akademie vytvořila zázemí pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet, jak se připravují míchané drinky na profesionální úrovni. Zkušení barmani vás provedou historií, přípravou, ale i servírováním a dokáží vše povznést na nevšední zážitek. Neodnášíte si pouze pár promile v krvi, ale i tipy a triky, jak takový drink namíchat doma pro přátele.

Proč místo koktejlů připravovat web?

I když děláte věci dobře, nemůžete se spoléhat, že si k vám lidé najdou cestu. Musíte jim jít naproti a v rámci svého podnikání udělat všechno pro to, aby vás našli. Webové stránky jsou dnes základní a prvotní výbavou. Soustřeďte se při jejich tvorbě na lidi, kteří je budou navštěvovat. Pomozte jim se jednoduše zorientovat a najít informace bez problémů, protože nenajdou-li je snadno u vás, najdou je u někoho jiného. Díky internetu můžete komunikovat s takřka celým světem. Ukažte mu, v čem jste nejlepší a co všechno umíte.

Krásný a funkční web je výsledkem spolupráce

Na začátku je potřeba poznat a pochopit vlastní potřeby. Co by měl web splňovat? Jaké jsou jeho cíle? Co od něj vlastně očekáváme? Často to nejsou otázky, které si člověk umí položit a objektivně na ně odpovědět. K položení klíčových otázek by mělo dojít už na samotném začátku dialogu mezi klientem a agenturou. Právě dialog je nejpodstatnější. Nad čím jsme u tohoto projektu přemýšleli?

  • Chceme zprostředkovat informaci, že Barlife Akademie je špičkovou institucí v míchání nápojů
  • Naší cílovou skupinou nejsou profesionálové, ale široká veřejnost
  • Naše kurzy jsou zážitkem a mohou být využity i jako firemní teambuildingy (cílíme proto i na firmy)
  • V rámci webu musíme představit i naše další aktivity (Barlife family)
  • Na stránce kurzu přehledně zprostředkujeme veškeré informace, které návštěvník hledá
  • Naprogramujeme přihlašovací systém na kurzy, který automaticky sbírá údaje o přihlášených a rozesílá potvrzovací emaily
  • Přidáme možnost zakoupení voucheru - tedy přihlášení na kurz bez konkrétního data a zaměření
  • Propojíme web na sociální sítě
  • Připavíme systém na implementaci platební brány

Důkaz místo slibů

Nejlépe se prezentuje vlastní zkušenost. Proto jsme se rádi nechali na vlastní kůži provést servisem Barlife Akademie. Strávili jsme příjemné odpoledne s rumovým kurzem a museli jsme dát všem textům a fotografiím našeho webu za pravdu. Opravdu jsou to profesionálové, kteří dělají svoji práci srdcem. Stejně jako my, což je na jejich webu znát.

Co je u webu standardní a nezbytné?

Každým dnem roste návštěvnost webových stránek z mobilních zařízení. Dnes se přibližně 40 procent návštěvníků dívá na vaše stránky z mobilu nebo tabletu. Přizpůsobení stránek těmto zařízením by mělo být samozřejmostí. A takových věcí je kolem webů spousta. Ale vy na ně myslet nemusíte. Děláme weby tak, abyste s nimi měli co nejméně práce a mohli se věnovat tomu, co vás baví.

Jsme Breezy
pracujeme pro ty, kteří svou práci milují

Jsme digitální agentura specializovaná na návrh, design a vývoj webových řešení. Vnímáme technologii jako prostředek k dosahování cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme řešení, která vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce. více informací

Namíchejte si ten nejlepší web

Připojte se k našim klientům a nabídněte světu to, v čem jste opravdu skvělí.
My vám pomůžeme najít tu nejlepší cestu.

732 287 895 - info@breezy.cz