5 kroků jak nejrychleji spustit váš web

Při tvorbě vašeho webu je jednoduché sejít z cesty a zamotat se do řešení nepodstatných věcí. Proto jsme pro vás připravili 5 jednoduchých kroků, které vás povedou přímo ke spuštění nového webu v rekordním čase i kvalitě.

1. Založte strukturu webu

Ihned po instalaci nového webu na solidpixels je vhodné založit si strukturu stránek v menu a případně i mimo ní. Vznikne vám tak pevný rámec webu, pro který je třeba vytvoři obsahy. Při tvorbě struktury se snažte být maximálně struční a mít co nejméně položek. Pomoci vám může video práce se strukturou

2.Vytvořte kostru obsahu jednotlivých stránek

Nyní má smysl vytvořit rozložení obsahu jednotlivých stránek. Přemýšlejte, co musí být na jednotlivých stránkách řečeno, v jakém pořadí a jakou akci mají vaši návštěvníci vykonat, pokud takový obsah shlédnou.

Mějte na mysli, že je třeba kombinovat správný poměr textu, obrázků, videí a tlačítek. Když navrhujete rozložení obsahu, nemusíte pracovat s finálními texty. Stačí vytvořit nadpisy pro jednotlivé části a pod nimi používat slepým text, který později vyměníte za reálný. Vznikne tak kostra pro psaní obsahů a také budete postupovat kupředu mnohem rychleji.

3. Přizpůsobte design webu

Každá šablona na solidpixels je pouze výchozím stavem. Můžete přizpůsobit všechno
od barev, rozložení, přes typografii, logotyp či funkci menu. Cílem je přizpůsobit web vašim firemním barvám, logu a ostatním materiálům tak, aby vše korespondovalo a působilo profesionálně.

4. Připojte své kontaktní údaje či formuláře

Nezapoměňte na stránky umístit vaše kontaktní údaje, či rovnou kontaktní formulář, přes který vám budou chodit rezervace, poptávky a kontakty. Kromě samotné sekce kontakt je dobré tyto údaje zopakovat na dalších stránkách či v patičce webu. Mějte na mysli, že i telefonní číslo může fungovat jako odkaz a váš chytrý telefon ho po kliku dokáže ihned vytočit.

5. Propojte web s doménou

Nyní je vše připravené pro to, abyste svůj web propojili s doménou. To můžete udělat
v sekci nastavení podle návodu "Jak propojit web s doménou"

Nezapomeňte, že jsme stále poblíž. Pokud budete potřeobvat pomoci, napište pomocí chatu na webu solidpixels či přímo u vás v administraci webu.