Jsme připojeni, aktuální obsah ze sociálních sítí na vašem webu

Propojte svůj web se sociálními sítěmi. Ukažte na webu aktuální příspěvky z Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. Budete tak mít živý obsah, který se pravidelně aktualizuje a ušetříte si práci s přípravou sdělení
pro web.

Podpoříte tím také svoji pozici ve vyhledávačích.

Facebook

Facebook aktuálně používá kolem 4,5 milionů Čechů. Stává se tak jedním z kanálů, které mají největší dosah. Nechte příspěvky, které jste připravili pro Facebook zobrazit i na webových stránkách. V administraci jednoduše nastavíte design a množství informací, které chcete prezentovat. Nikdy se vám nestane, že by návštěvníci vašeho webu přišly o důležité příspěvky z Facebooku.

screen z náhledu používání widgetu sociální sítě - Facebook

Instagram

Fotografie mají často mnohem větší výpovědní hodnotu než odstavce textu. Současné trendy ukazují, že lidé přečtou z webu opravdu mizivé procento textu. Představte portfolio svojí práce vizuálně. Naservírujte návštěvníkům stránek, co se u vás děje na instagramovém podnosu. Po kliknutí na příspěvek se dostanou přímo na váš instagramový kanál.

screen z náhledu používání widgetu sociální sítě - Instagram

Twitter

Tweetuje co je u vás nového? Nejrychlejší kanál pro přenos krátkých zpráv má určitě svoje místo i u vás na webu. Jak to bude vypadat si ale ukážeme až příští týden, momentálně se u nás vylepšuje. :)


Jakým obsahem podpořit dosah sociálních sítí probereme v dalším článku. Web je prostor pro vaši prezentaci, ale i komunikaci. Věnujte se jeho obsahům a přivede klienty až k vaším dveřím.