Může TJ Kly přehrát Mladou Boleslav?

TJ Kly je fotbalový klub, který v obci Kly nedaleko Mělníka hraje Okresní přebor - jednu z nejnižších fobalových soutěží. Mladá Boleslav naproti tomu hraje 1.ligu, tedy tu nejvyšší možnou. Kdyby se tihle dva potkali na hřišti, asi by nebylo potřeba polemizovat o výsledku.

Dnešní utkání se ale odehrává jinde - na webu. TJ Kly se rozhodli využít solidpixels pro stavbu svého webu a přestože ještě nejsme v úplném finále, už teď je zřejmé, že se nadšenci se zlomkem rozpočtu a možností dostanou do lepšího výsledku než profesionální fotbalový klub. Je to čirý příklad toho, co nás na solidpixels nejvic baví.

Nezáleží na tom, jakou hrajete soutěž. Jde o vášeň, o chuť dělat věci pořádně. Tohle je cesta, na které se každý milimetr počítá.
Radek, solidpixels

Solidpixels je tady proto, abychom pozvedli standard. Abychom vedli lidi ke kvalitě, aby si kvalitu a přímočarost mohli dolovit každý, kdo to s webem myslí vážně. A v tomhle ohledu budou nadšení amatéři ukazovat profesionálům směr. Je vidět, že s rozvojem technologií v tom budou stále pružnější.