Přiveďte hosty z webu až k vašemu stolu

Solidpixels je nástroj, který umožňuje restauracím, kavárnám i ostatním gastro podnikům
vytvářet prvotřídní webové stránky za zlomek času i peněz

Na webu máte otevřeno 24 hodin denně

Web za vás pracuje 24 hodin denně. Předá potřebné informace vašim hostům. Zaměřte se na obsah, který jim chcete sdělit. Napište v čem jste nejlepší. Oslovte je moderním způsobem, ať už váš web navštíví na mobilu, tabletu nebo počítači.

Solidpixels je koktejl těch nejlepších prvků pro váš web


Prvotřídní design pro váš podnik

Nemusíte začínat od nuly. Stačí si vybrat z kvalitních šablon, které jsou navrženy profesionálními designéry tak, aby naplňovaly potřeby jakéhokoliv téma z gastronomie. Upravte si barvy, nahrajte logo, změnte fotografie a obsah a web už bude jenom váš!

Více jak 30 % procent návštěv chodí z mobilů

Dnes navštěvuje web z mobilních telefonů a tabletů již více jak třetina lidí. V případě některých cílových skupin, jako například turistů, je to ještě více. Google navíc upřednostňuje ve výsledcích stránky, které jsou připravené pro mobilní telefony. Buďte víc vidět!

Rezervace, adresa a otevírací doba

Nejčastější informace a akce, které host očekává od vašeho webu. Poskládejte obsah tak, aby tyto informace měl na dosah jednoho kliku.

Používáte rezervace přes Restu?

Žádný problém. Solidpixels je připravený na umístění rezervačního widgetu Restu.cz přímo na váš web. Online rezervace vám odlehčí od telefonických rezervací a vy se můžete plně věnovat svým hostům.

S jazykovými mutacemi vykročíte za hranice

Chcete oslovit větší množství zákazníků? Vytvořte si další jazykové verze a promlouvejte k hostům jejich řečí. Získáte si je na svoji stranu.

Věnujte se svému webu stejně jako svým hostům. Žádné čekání.
Se solidpixels máte kontrolu nad celým webem.

Zkušenosti od těch nejlepších z oboru

Naše zkušenosti z 8 let vývoje zakázkových webů na jednom místě, v jednom nástroji. Proto se solidpixels můžete vytvářet profesionální webové stránky bez jakýchkoliv technických znalostí.